Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Обов'язки власників землі і землекористувачів — сукупність встановлених Земельним кодексом України та іншими актами земельного законодавства України юридичних вимог, яких повинні дотримуватися (виконувати чи не порушувати) всі власники землі і землекористувачі при користуванні земельними ділянками. Зокрема вони зобов'язані: забезпечувати використання землі відповідно до цільового призначення та умов надання її; ефективно використовувати землю відповідно до проекту внутрігосподарського землеустрою, підвищувати її родючість, застосовувати природоохоронні технології виробництва, не допускати погіршення екологічного "стану на території внаслідок своєї господарської діяльності; здійснювати комплекс заходів щодо охорони земель (ст. 84 Земельного кодексу України); своєчасно сплачувати земельний податок або орендну плату за землю; не порушувати права власників інших земельних ділянок і землекористувачів; зберігати геодезичні знаки, протиерозійні споруди, мережі зрошувальних і осушувальних систем; дотримуватися режиму санітарних зон і територій, що особливо охороняються; дотримуватися правил добросусідства": дозволяти власникам і користувачам земельних ділянок прохід до доріг загального користування, а також для спорудження або ремонту межових знаків та споруд; не чинити перешкод у проведенні до суміжної земельної ділянки необхідних комунікацій; вживати необхідних заходів, щоб не допустити стік дощових і стічних вод, проникнення отрутохімікатів та мінеральних добрив на суміжну земельну ділянку. За порушення власниками землі і землекористувачами своїх обов'язків вони можуть бути притягнуті до юридичної відповідальності.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.