Юридичний словник-довідник

Обов'язки платників податків — обов'язок: а) вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати зберігання її у строки, встановлені чинним законодавством; б) подавати до державних податкових інспекцій та інших державних органів відповідно до законодавства декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та інших обов'язкових платежів; в) сплачувати належні суми податків; г) допускати службових осіб державних податкових інспекцій до обстеження приміщень, що використовуються для одержання доходів чи пов'язані з утриманням об'єктів оподаткування, а також для перевірок з питань обчислення і сплати податків. Керівники і відповідні службові особи підприємств, установ і організацій та громадяни під час перевірок, які проводять державні податкові інспекції, зобов'язані давати письмові пояснення з усіх питань, що виникають, виконувати вимоги державних податкових інспекцій щодо усунення виявлених порушень законодавства про податки і підписати акт про проведення перевірки. Обов'язок юридичної особи щодо сплати податку припиняється із сплатою податку або скасуванням його. У разі ліквідації юридичної особи заборгованість з податку сплачується у встановленому законодавством порядку. Обов'язок громадянина щодо сплати податку припиняється із сплатою податку, його скасуванням, а також у разі смерті платника.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.