Юридичний словник-довідник

Обчислення розмірів пенсій — встановлений законом порядок розрахування пенсії у процентах до середньомісячного заробітку, який громадянин одержував перед зверненням за пенсією. При цьому заробіток береться у сумі, не вищій десятикратного розміру мінімальної заробітної плати. Заробіток у частіші, що не перевищує чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, враховується при призначенні пенсії повністю. Кожна наступна частина заробітку враховується в такому розмірі: в межах п'ятого мінімуму заробітної плати — 85 відсотків, шостого — 70 відсотків, сьомого — 55 відсотків, восьмого — 40 відсотків, дев'ятого — 25 відсотків, десятого — 15 відсотків.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.