Юридичний словник-довідник

Окрема думка судді — викладена в письмовій формі думка судді, який не згоден з рішенням, прийнятим більшістю суддів у справі в цілому або з окремих питань. О. д. с. може бути висловлена як у суді першої інстанції після підписання вироку, ухвали тощо всім складом суду, так і при розгляді справи в касаційній інстанції або в порядку судового нагляду, а також у розпорядчому засіданні суду. О. д. с. повинна бути викладена в нарадчій кімнаті і приєднана до справи, але оголошенню не підлягає. Справу, у якій постановлено вирок, разом з О. д. с. обов'язково направляють до вищестоящого суду (ст. 339 КПК). Окрема думка члена суду касаційної інстанції доводиться до відома голови відповідного суду для вирішення питання про внесення протесту в порядку судового нагляду (ст. 380 КПК), а О. д. с. у справі, що розглядалася судом в порядку судового нагляду, доводиться до відома Голови Верховного Суду України для вирішення питання про внесення протесту (ст. 392 КПК).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.