Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Окрема думка судді — викладена в письмовій формі думка судді, який не згоден з рішенням, прийнятим більшістю суддів у справі в цілому або з окремих питань. О. д. с. може бути висловлена як у суді першої інстанції після підписання вироку, ухвали тощо всім складом суду, так і при розгляді справи в касаційній інстанції або в порядку судового нагляду, а також у розпорядчому засіданні суду. О. д. с. повинна бути викладена в нарадчій кімнаті і приєднана до справи, але оголошенню не підлягає. Справу, у якій постановлено вирок, разом з О. д. с. обов'язково направляють до вищестоящого суду (ст. 339 КПК). Окрема думка члена суду касаційної інстанції доводиться до відома голови відповідного суду для вирішення питання про внесення протесту в порядку судового нагляду (ст. 380 КПК), а О. д. с. у справі, що розглядалася судом в порядку судового нагляду, доводиться до відома Голови Верховного Суду України для вирішення питання про внесення протесту (ст. 392 КПК).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.