Юридичний словник-довідник

Окрема скарга — в кримінальному процесі скарга, що її подають учасники процесу до касаційної інстанції на ухвалу суду або постанову судді, які ще не набрали законної сили. Заперечення прокурора в такому випадку іменується окремим поданням. Термін «окреме» означає, що скарга подається не на вирок, а на рішення суду з якогось окремого питання. О. с., зокрема, подають на постанову судді в кримінальних справах, які порушуються за скаргою потерпілого, на ухвалу суду в розпорядчому засіданні про закриття кримінальної справи. О. с. можна подавати в 7-денний строк від дня одержання копій ухвали суду і постанови судді (ст. ст. 252, 354 КПК). Ухвали, винесені в суді першої інстанції під час розгляду справи, яка закінчується постановленням вироку, окремому оскарженню не підлягають; заперечення проти них можуть бути включені до касаційної скарги, а ухвали, які не пов'язані з вироком і стосуються певних інтересів учасників процесу, можуть бути оскаржені окремо, але після винесення вироку. Право подати О. с. мають: потерпілий, позивач, відповідач та їхні представники, обвинувачений (підсудний), його захисник і законний представник. Подача О. с. на ухвалу суду або постанову судді зупиняє виконання їх.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.