Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Окрема скарга — в кримінальному процесі скарга, що її подають учасники процесу до касаційної інстанції на ухвалу суду або постанову судді, які ще не набрали законної сили. Заперечення прокурора в такому випадку іменується окремим поданням. Термін «окреме» означає, що скарга подається не на вирок, а на рішення суду з якогось окремого питання. О. с., зокрема, подають на постанову судді в кримінальних справах, які порушуються за скаргою потерпілого, на ухвалу суду в розпорядчому засіданні про закриття кримінальної справи. О. с. можна подавати в 7-денний строк від дня одержання копій ухвали суду і постанови судді (ст. ст. 252, 354 КПК). Ухвали, винесені в суді першої інстанції під час розгляду справи, яка закінчується постановленням вироку, окремому оскарженню не підлягають; заперечення проти них можуть бути включені до касаційної скарги, а ухвали, які не пов'язані з вироком і стосуються певних інтересів учасників процесу, можуть бути оскаржені окремо, але після винесення вироку. Право подати О. с. мають: потерпілий, позивач, відповідач та їхні представники, обвинувачений (підсудний), його захисник і законний представник. Подача О. с. на ухвалу суду або постанову судді зупиняє виконання їх.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.