Юридичний словник-довідник

Окремі доручення слідчого — доручення слідчого (органу дізнання) органам розслідування іншого міста або адміністративного району провести окремі слідчі дії у справі, яка знаходиться в його провадженні. Метою О. д. с. є виконання необхідних слідчих дій якомога швидше, успішніше і з меншими затратами сил і коштів. О. д. с. оформляється, як правило, у вигляді офіційного листа до відповідного органу слідства або дізнання з проханням забезпечити проведення певних слідчих дій (визначається конкретно характер їх, мета, наводяться обставини справи тощо). Разом з О. д. с. надсилаються документи, потрібні для його виконання (постанова на обшук, копії та виписки з протоколів допиту, огляду тощо). О. д. с. має бути виконане у 10-денний строк(ст. 118 КПК). Виконання О. д. с. органами розслідування іноземних держав можливе за наявності відповідних договорів України з цими державами (ст. 31 КПК).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.