Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Округи санітарної охорони — система організаційно-територіальних, санітарних, оздоровчих та правових заходів, спрямованих на зонування території земель оздоровчого призначення з метою охорони природних фізичних і хімічних властивостей земель та запобігання псуванню їх, забрудненню і виснаженню. О. с. о. поділяються на зону суворого режиму, зону обмеження і зону спостереження. В цих округах проводяться санітарно-оздоровчі та інші заходи, які забезпечують необхідний санітарний стан земель оздоровчого призначення, їх природних лікувальних факторів та створення сприятливих умов для лікування, оздоровлення і відпочинку населення. В межах О. с. о. забороняються будь-які роботи, що можуть забруднювати ґрунти, воду, атмосферне повітря, заподіювати шкоду лісам та іншим зеленим насадженням чи призводять до розвитку ерозійних процесів і негативно впливають на природні лікувальні властивості і санітарний стан земель оздоровчого призначення. Зокрема, забороняється передавати земельні ділянки у власність і надавати їх у користування тим підприємствам, діяльність яких несумісна з охороною природних лікувальних властивостей та забезпеченням сприятливих умов для відпочинку людей.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.