Юридичний словник-довідник

Округи санітарної охорони — система організаційно-територіальних, санітарних, оздоровчих та правових заходів, спрямованих на зонування території земель оздоровчого призначення з метою охорони природних фізичних і хімічних властивостей земель та запобігання псуванню їх, забрудненню і виснаженню. О. с. о. поділяються на зону суворого режиму, зону обмеження і зону спостереження. В цих округах проводяться санітарно-оздоровчі та інші заходи, які забезпечують необхідний санітарний стан земель оздоровчого призначення, їх природних лікувальних факторів та створення сприятливих умов для лікування, оздоровлення і відпочинку населення. В межах О. с. о. забороняються будь-які роботи, що можуть забруднювати ґрунти, воду, атмосферне повітря, заподіювати шкоду лісам та іншим зеленим насадженням чи призводять до розвитку ерозійних процесів і негативно впливають на природні лікувальні властивості і санітарний стан земель оздоровчого призначення. Зокрема, забороняється передавати земельні ділянки у власність і надавати їх у користування тим підприємствам, діяльність яких несумісна з охороною природних лікувальних властивостей та забезпеченням сприятливих умов для відпочинку людей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.