Юридичний словник-довідник

Бактеріологічної (хімічної) зброї заборона — регулюється Женевським протоколом 1925 р. про заборону застосування на війні задушливих, отруйних газів та інших подібних газів і бактеріологічних засобів, що став, по суті, першою міжнародною угодою, яка заборонила застосування хімічної і бактеріологічної зброї, В 1972 р. у результаті багаторічних зусиль міжнародного співтовариства в особі Комітету із роззброєння було прийнято Конвенцію про заборону розроблення, виробництва і накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсичної зброї і про їх знищення (набрала чинності у 1975 p.). Україна є учасницею Конвенції.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.