Юридичний словник-довідник

Опціон —1) право вибору способу, форми, обсягу, техніки виконання зобов'язання, надане одній із сторін умовами договору (контракту), або право відмови від виконання зобов'язання за наявності обставин, обумовлених договором. Так, за договором купівлі — продажу О. може стосуватися кількості товару, вартості його, строків поставки, розміру окремих партій, валюти платежу та інших умов; 2) угода, яка надає одній із сторін біржового договору купівлі — продажу право вибору між альтернативними умовами договору. Наприклад, за певну винагороду одна особа надає іншій особі право купити або продати біржові товари, валюту, цінні папери за погодженою ціною (курсом) у будь-який день протягом певного періоду або взагалі відмовитися від угоди без відшкодування збитків. Розмір премії визначається з урахуванням ризику коливання цін і курсів. О.— один із засобів біржової спекуляції.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.