Юридичний словник-довідник

Органи місцевого самоврядування — Ради народних депутатів відповідних адміністративно-територіальних одиниць (сіл, селищ, міст), що обираються шляхом вільного, таємного, рівного, прямого і загального голосування громадянами, які постійно проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці і мають за законодавством загальне виборче право. О. м. с. наділені Конституцією України, законами України та рішеннями місцевих референдумів власною компетенцією і діють в інтересах громадян, що проживають у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Власна компетенція О. м. с. не може бути змінена інакше, як законом або договором. Правовий статус цих органів визначається Конституцією України, Законом України «Про місцеві Ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування», іншими законодавчими актами України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.