Юридичний словник-довідник

Організація орендарів — юридична особа, яку створюють члени трудового колективу державного підприємства в разі прийняття ними рішення про укладання договору оренди майна державного підприємства. Рішення трудового колективу державного підприємства вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини його членів. Загальні збори або збори уповноважених О. о. обирають керівні органи її, затверджують положення про О. о., яка підлягає державній реєстрації у виконавчому комітеті або місцевій державній адміністрації. До реєстрації положення кожен член трудового колективу має право вступу до О. о. на підставі особистої заяви. Створена, трудовим колективом О. о. має переважне, порівняно з іншими фізичними і юридичними особами, право на укладання договору оренди майна державного підприємства. У положенні про О. о. зазначаються: найменування організації, місцезнаходження її, цілі діяльності, порядок вступу до організації і виходу з неї, права та обов'язки членів організації, органи управління, порядок розподілу доходу (прибутку), умови припинення діяльності О. о.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.