Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Банки — фінансові підприємства, які здійснюють функції кредитування і розрахунків. Виникли в епоху рабовласницького ладу. Кожна держава має емісійний Б. (один або кілька), який регулює грошовий обіг у країні, випускає в обіг гроші і цінні папери. Б. здійснюють активні і пасивні операції: пасивні — посередництво в платежах і утворення фондів кредитування, активні — кредитування клієнтів з метою отримання прибутку. В Україні склалася банківська система з двох рівнів. Вона включає Національний банк України і комерційні банки. Діяльність банків регулюється Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про господарські товариства», нормативними актами Національного банку України та прийнятими Б. статутами.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.