Юридичний словник-довідник

Банки — фінансові підприємства, які здійснюють функції кредитування і розрахунків. Виникли в епоху рабовласницького ладу. Кожна держава має емісійний Б. (один або кілька), який регулює грошовий обіг у країні, випускає в обіг гроші і цінні папери. Б. здійснюють активні і пасивні операції: пасивні — посередництво в платежах і утворення фондів кредитування, активні — кредитування клієнтів з метою отримання прибутку. В Україні склалася банківська система з двох рівнів. Вона включає Національний банк України і комерційні банки. Діяльність банків регулюється Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про господарські товариства», нормативними актами Національного банку України та прийнятими Б. статутами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.