Юридичний словник-довідник

Ордер на житлове приміщення — документ, на підставі якого здійснюється вселення в надане житлове приміщення в будинках державного чи громадського житлового фонду або фонду ЖБК (ЖК). Він видається лише на вільне житлове приміщення. О. може бути визнано недійсним у судовому порядку в разі подання громадянами відомостей, що не відповідають справжній потребі в поліпшенні житлових умов; у разі порушення прав інших громадян або організацій на зазначене в ордері житлове приміщення; неправомірних дій осіб при вирішенні питання про надання житлового приміщення, а також в інших випадках. Вимогу про визнання О. недійсним може бути заявлено протягом трьох років від дня видачі його.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.