Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Ордер на житлове приміщення — документ, на підставі якого здійснюється вселення в надане житлове приміщення в будинках державного чи громадського житлового фонду або фонду ЖБК (ЖК). Він видається лише на вільне житлове приміщення. О. може бути визнано недійсним у судовому порядку в разі подання громадянами відомостей, що не відповідають справжній потребі в поліпшенні житлових умов; у разі порушення прав інших громадян або організацій на зазначене в ордері житлове приміщення; неправомірних дій осіб при вирішенні питання про надання житлового приміщення, а також в інших випадках. Вимогу про визнання О. недійсним може бути заявлено протягом трьох років від дня видачі його.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.