Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Орендне підприємство — вид підприємства, яке створюється після укладення договору оренди між державним органом та організацією орендарів, створеною членами трудового колективу державного підприємства. Засновником О. п. є організація орендарів, яка приймає і затверджує статут О. п. З моменту реєстрації статуту діяльність підприємства як державного підприємства, цілісні майнові комплекси якого передано в оренду, припиняється. Так само припиняються і розриваються трудові договори з працівниками цього підприємства. О. п. є правонаступником прав та обов'язків державного підприємства. Право власності на виготовлену на основі орендованого майна продукцію, інше майно, створене О. п., а також на доход (прибуток) належить організації орендарів. О. п. наділяється правом повного господарського відання. У разі банкрутства О. п. організація орендарів несе відповідальність за борги підприємства майном, яке належить їй за правом власності.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.