Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Особисте підсобне господарство громадян — одна з форм сімейного господарювання на земельній ділянці громадян у сільській місцевості, де виробляється сільськогосподарська продукція переважно для власних потреб. Земельна ділянка для ведення особистого підсобного господарства - надається громадянам у приватну власність розміром до 0,6 га. і крім цього у постійне чи тимчасове користування розміром до 1 га., а за згодою обласної Ради народних депутатів — до 2 га. відповідно до Земельного кодексу України. В О. п. г. г. використовується праця його членів, до яких належать подружжя, батьки, діти та інші близькі родичі, що занесені місцевою Радою народних депутатів до спеціальної погосподарської книги. Майно, придбане в результаті спільної праці членів особистого підсобного господарства, є їх спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено письмовою угодою між ними (ст. 17 Закону України «Про власність»). Головою О. п. г. г. є його засновник або ж особа, яка є його правонаступником. Майнові, земельні і господарські питання в господарстві вирішуються його членами, а в разі незгоди між ними — в судовому порядку.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.