Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Банківська таємниця — відомості, що становлять інформацію про операції, рахунки та вклади клієнтів і кореспондентів банку (ст. 52 Закону України «Про банки і банківську діяльність»). Різновид комерційної, а також службової таємниці Б. т. охороняється законом. Всі службовці банків зобов'язані оберігати відомості, що становлять Б. т. Розголошення Б. т. є підставою для притягнення винних до юридичної відповідальності. Довідки про операції та рахунки видаються клієнтам, їхнім представникам (громадянам, юридичним та іншим організаціям), а також державним податковим інспекціям з питань оподаткування. У випадках, передбачених законодавством, зазначені довідки видаються за письмовою вимогою відповідним державним органам: судам, органам прокуратури, Службі безпеки, внутрішніх справ, Арбітражному суду, аудиторським організаціям.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.