Юридичний словник-довідник

Банківська таємниця — відомості, що становлять інформацію про операції, рахунки та вклади клієнтів і кореспондентів банку (ст. 52 Закону України «Про банки і банківську діяльність»). Різновид комерційної, а також службової таємниці Б. т. охороняється законом. Всі службовці банків зобов'язані оберігати відомості, що становлять Б. т. Розголошення Б. т. є підставою для притягнення винних до юридичної відповідальності. Довідки про операції та рахунки видаються клієнтам, їхнім представникам (громадянам, юридичним та іншим організаціям), а також державним податковим інспекціям з питань оподаткування. У випадках, передбачених законодавством, зазначені довідки видаються за письмовою вимогою відповідним державним органам: судам, органам прокуратури, Службі безпеки, внутрішніх справ, Арбітражному суду, аудиторським організаціям.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.