Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Охорона атмосферного повітря — система державних і громадських заходів технологічного, організаційного, правового характеру, спрямованих на відвернення і ліквідацію шкідливого хімічного, фізичного, біологічного впливу на атмосферу, раціональне використання повітря з метою задоволення екологічних, економічних інтересів і культурно-оздоровчих потреб суспільства. До таких заходів належать: забезпечення ефективної роботи устаткування для очищення викидів; створення і впровадження малошумних машин і механізмів; переведення транспортних засобів на менш токсичні види енергії і палива; переробка й утилізація відходів; скорочення виробництва і використання хімічних речовин, які шкідливо впливають на озоновий шар; перепрофілювання екологічно небезпечного виробництва та ін. З метою запобігання виникненню нових джерел забруднення законодавство встановлює спеціальні правила щодо проектування, будівництва і реконструкції промислових об'єктів (урахування сукупної дії викидів речовин, що забруднюють атмосферне повітря, всіма діючими і запланованими до будівництва об'єктами, встановлення санітарно-захисних зон при визначенні місць розміщення нових і реконструкції діючих підприємств, проведення обов'язкової екологічної експертизи проектів господарської діяльності тощо). Законодавство визначає також основні положення щодо здійснення моніторингу, обліку, контролю і застосування економічного механізму та відповідальності за правопорушення в галузі охорони і використання атмосферного повітря. Див. також Закон України «Про охорону атмосферного повітря.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.