Юридичний словник-довідник

Охорона здоров'я — система заходів, спрямованих на забезпечення збереження та розвиток фізіологічних і психічних функцій, оптимальної працездатності та соціальної активності людини за умови максимальної біологічно можливої індивідуальної тривалості життя. Основними принципами О. з. в Україні є, зокрема, визнання О. з. пріоритетним напрямом діяльності суспільства і держави, одним із головних чинників виживання та розвитку народу України; дотримання прав і свобод громадянина в галузі О. з., забезпечення пов'язаних з ними державних гарантій; рівноправність громадян, демократизм і загальнодоступність медичної допомоги та інших послуг в галузі О. з.; орієнтація на сучасні стандарти здоров'я і медичної допомоги, поєднання вітчизняних традицій із світовим досвідом у галузі О. з.; попереджувально-профілактичний характер, комплексний соціальний, екологічний та медичний підхід до О. з.; багатоукладність економіки О. з. і багатоканальність фінансування її, поєднання державних гарантій з демонополізацією та заохоченням підприємництва і конкуренції (Основи законодавства України про охорону здоров'я).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.