Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Охоронні зони територій та об'єктів природно-заповідного фонду України — спеціальні території, що виділяються для забезпечення необхідного режиму охорони природних комплексів та об'єктів природних заповідників, запобігання негативному впливу господарської діяльності на прилеглі до них ділянки. Крім того, такі зони можуть встановлюватися на територіях, прилеглих до окремих ділянок національних природних парків, регіональних ландшафтних парків, а також навколо заказників, пам'яток природи, заповідних урочищ, ботанічних садів, дендрологічних парків та парків — пам'яток садово-паркового мистецтва. Рішення про встановлення О. з. приймаються обласними, Київською і Севастопольською міськими Радами народних депутатів. Розміри О. з. визначаються відповідно до їх цільового призначення на основі спеціальних обстежень ландшафтів та господарської діяльності на прилеглих територіях. Основні вимоги до режиму цих зон закріплені у Законі України «Про природно-заповідний фонд України». Крім того, режим кожної з О. з. закріплюється спеціальним положенням. Воно затверджується державним органом, який приймає рішення про виділення їх. Загальними вимогами цього режиму є те, що в О. з. забороняється будівництво промислових та інших об'єктів, розвиток господарської діяльності, яка може призвести до негативного впливу на території та об'єкти природно-заповідного фонду. Оцінка такого впливу здійснюється на підставі екологічної експертизи. О. з. територій та об'єктів природно-заповідного фонду повинні враховуватися під час розробки проектно-планувальної та проектної документації. Див. також Природно-заповідний фонд України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.