Юридичний словник-довідник

Очна ставка — одночасний допит віч-на-віч двох раніше порізно допитаних у кримінальній справі осіб, у показаннях яких є істотні суперечності. О. с. проводиться з метою з'ясувати причини суперечностей, усунути їх або одержати додаткові дані про те, які саме показання відповідають дійсності. О. с. може бути проведена між будь-якими раніше допитаними особами, а саме: між потерпілим і обвинуваченим (чи підозрюваним), між свідком і обвинуваченим (чи підозрюваним), між двома свідками, потерпілими, обвинуваченими, підозрюваними. Порядок проведення О. с. регулюється ст. 173 КПК. Викликаним на О. с. особам після з'ясування питань щодо знайомства і їхніх стосунків по черзі пропонується розповісти, що їм відомо з приводу певного факту або події, для з'ясування якої призначена О. с. Після цього особа, яка проводить О. с., ставить запитання, з її дозволу можуть ставити запитання одна одній також особи, між якими проводиться О. с. Показання допитаних осіб заносяться до протоколу О. с. у тій послідовності, в якій вони Давалися.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.