Юридичний словник-довідник

Ощадний банк України — спеціалізована державно-комерційна установа, яка здійснює ощадну справу в Україні, несе відповідальність за ефективну організацію її, забезпечує впровадження прогресивних форм розрахунково-кредитного і касового обслуговування населення, розширення безготівкових розрахунків, розповсюдження та погашення цінних паперів, кредитування населення, валютне обслуговування громадян (у тому числі й іноземних), надає різноманітні платні послуги. Залучені грошові кошти О. б. У. передає Національному банку, а також використовує їх для кредитування населення та здійснення інших банківських операцій. Керує О. б. У. правління на чолі з його головою.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.