Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Ощадний сертифікат — вид цінних паперів у вигляді письмового свідоцтва банку про депонування ним грошових коштів, яке засвідчує право власника на одержання депозиту та процента за ним після закінчення строку, визначеного умовами випуску. В Україні випускаються строкові О. с., тобто під певний процент на визначений строк, та О. с. до запитання. О. с. можуть бути іменними і на пред'явника. Іменні О. с. обігу не підлягають, продаж (відчуження) їх іншим особам недійсні. Доход з О. с. виплачується у разі пред'явлення їх для оплати в банки, що ці сертифікати випустили. Громадяни купують О. с., як і облігації, за рахунок власних коштів, юридичні особи — за рахунок коштів, що залишаються у них після сплати податків і процентів за банківський кредит. О. с. повинні мати визначені законом реквізити.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.