Юридичний словник-довідник

Ощадний сертифікат — вид цінних паперів у вигляді письмового свідоцтва банку про депонування ним грошових коштів, яке засвідчує право власника на одержання депозиту та процента за ним після закінчення строку, визначеного умовами випуску. В Україні випускаються строкові О. с., тобто під певний процент на визначений строк, та О. с. до запитання. О. с. можуть бути іменними і на пред'явника. Іменні О. с. обігу не підлягають, продаж (відчуження) їх іншим особам недійсні. Доход з О. с. виплачується у разі пред'явлення їх для оплати в банки, що ці сертифікати випустили. Громадяни купують О. с., як і облігації, за рахунок власних коштів, юридичні особи — за рахунок коштів, що залишаються у них після сплати податків і процентів за банківський кредит. О. с. повинні мати визначені законом реквізити.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.