Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Паспортна система в Україні — сукупність нормативних актів (правил), що встановлюють порядок обліку та регулюють пересування громадян введенням єдиного документа (паспорта), що посвідчує особу, її прописку, реєстрацію та виписку. Цими самими правилами регулюється адресно-довідкова робота. Паспортна система є засобом обліку населення, регулятором процесів внутрішньої міграції, сприяє виконанню громадянами своїх прав і обов'язків перед державою, а також зміцненню законності та правопорядку. Виконання правил паспортної системи покладено на паспортну службу МВС України, на начальників ЖЕКів, комендантів та завідуючих гуртожитками. Основний нормативний акт, який регулює відносини при здійсненні правил паспортної системи,— Тимчасова інструкція МВС України «Про порядок прописки (реєстрації) громадян України».

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.