Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Патентна інформація — складова частина науково-технічної інформації, до якої належать задокументовані або публічно оголошені відомості про вітчизняній та зарубіжні досягнення науки, техніки і виробництва, одержані в ході науково-дослідної, дослідно-конструкторської, проектно-технологічної та громадської діяльності. П. і.— це сукупність принципів і методів одержання, класифікації, обробки, збереження, пошуку, передачі і використання інформації про винаходи, промислові зразки, корисні моделі та інші об'єкти промислової власності. Вона забезпечується спеціальною державною інформаційною службою. За умов ринкової економіки науково-технічна інформація (зокрема патентна) проголошена товаром і об'єктом права власності. Вона може бути використана іншими особами тільки на підставі договору з її власником за обумовлену винагороду.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.