Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Патентоспроможність — здатність результату науково-технічної діяльності одержати правову охорону від держави. Цим результатом може бути винахід, корисна модель, промисловий зразок та інші об'єкти промислової власності, які згідно з чинним законодавством відповідають умовам П., тобто тим умовам, які вимагає закон для надання правової охорони результату науково-технічної творчості. Умови П. для кожного виду об'єктів промислової власності чинне законодавство визначає окремо: для винаходу — це світова новизна, винахідницький рівень і придатність для використання. Патентне законодавство окремих країн визначає умови П. для одного і того самого об'єкта промислової власності по-різному. Внаслідок цього, наприклад, винахід може в одній країні визнаватися патентоспроможним, а в іншій — ні. Одному і тому самому винаходу в одній країні правова охорона надається, в іншій у наданні такої охорони відмовляють. Так, в Японії, Швеції, Австрії та деяких інших країнах на лікарські, смакові та харчові речовини, одержані нехімічним шляхом, патенти не видаються.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.