Юридичний словник-довідник

Патентоспроможність — здатність результату науково-технічної діяльності одержати правову охорону від держави. Цим результатом може бути винахід, корисна модель, промисловий зразок та інші об'єкти промислової власності, які згідно з чинним законодавством відповідають умовам П., тобто тим умовам, які вимагає закон для надання правової охорони результату науково-технічної творчості. Умови П. для кожного виду об'єктів промислової власності чинне законодавство визначає окремо: для винаходу — це світова новизна, винахідницький рівень і придатність для використання. Патентне законодавство окремих країн визначає умови П. для одного і того самого об'єкта промислової власності по-різному. Внаслідок цього, наприклад, винахід може в одній країні визнаватися патентоспроможним, а в іншій — ні. Одному і тому самому винаходу в одній країні правова охорона надається, в іншій у наданні такої охорони відмовляють. Так, в Японії, Швеції, Австрії та деяких інших країнах на лікарські, смакові та харчові речовини, одержані нехімічним шляхом, патенти не видаються.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.