Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Пенсії соціальні — пенсії, які призначаються і виплачуються непрацюючим громадянам (крім інвалідів з дитинства), які не мають права на трудову пенсію: інвалідам І та II груп, у тому числі інвалідам з дитинства, а також інвалідам III групи; особам, які досягли віку: чоловіки — 60, жінки — 55 років; дітям — у разі втрати годувальника; дітям — інвалідам віком до 16 років. П. с. призначаються в таких розмірах: 30 відсотків мінімального розміру пенсії за віком: особам, які досягли віку: чоловіки — 60, жінки — 55 років і не набули права на трудову пенсію без поважних причин; 50 відсотків мінімального розміру пенсії за віком: особам, які досягли віку : чоловіки — 60, жінки — 55 років і не набули права на трудову пенсію з поважних причин; інвалідам III групи; 100 відсотків мінімального розміру пенсії за віком: інвалідам II групи; дітям — інвалідам віком до 16 років; дітям, а також одному з батьків, або чоловікові (дружині), або діду, бабусі, брату чи сестрі, незалежно від віку і працездатності, якщо він (вона) зайнятий доглядом за дітьми, братами, сестрами чи онуками померлого годувальника, які не досягли 8 років; 200 відсотків мінімального розміру пенсії за віком: інвалідам І групи; матерям, яким присвоєно звання «Мати-героїня». Якщо громадянин одночасно має право на соціальну пенсію і надбавку на непрацездатних членів сім'ї до пенсії за віком або у разі інвалідності зі вибором того, хто звернувся, призначається або пенсія, або надбавка.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.