Юридичний словник-довідник

Безвізовий в'їзд — в'їзд у державу без одержання від її компетентних властей візи. Безвізовий порядок встановлюється на основі угоди між конкретними державами. Він може поширюватися на всіх громадян або на певні категорії їх. Безвізовий порядок не виключає в принципі "дозвільної системи в'їзду і виїзду, так само не виключає він необхідності пред'явлення виїзних документів (закордонного паспорта, посвідчення тощо) на кордоні. Держави можуть також на основі угоди відкривати свої кордони для громадян партнера.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.