Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Переведення боргу — зміна сторін у зобов'язанні внаслідок того, що замість боржника борг бере на себе інша особа (ст. ст. 201, 202 Цив. К. України). Однією із суттєвих умов П. б. є згода кредитора на заміну боржника. П. б. здійснюється укладенням договору у письмовій формі між колишнім і новим боржником за згодою кредитора. Після укладення такого договору борг лягає на нового боржника. Новий боржник має право висувати проти вимоги кредитора всі заперечення, що ґрунтуються на відносинах між кредитором і первісним боржником. Первісний боржник із зобов'язання вибуває. Відповідно із П. б. припиняються порука і встановлена третьою особою застава, якщо поручитель або заставодавець не дав згоди відповідати за нового боржника.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.