Юридичний словник-довідник

Переведення боргу — зміна сторін у зобов'язанні внаслідок того, що замість боржника борг бере на себе інша особа (ст. ст. 201, 202 Цив. К. України). Однією із суттєвих умов П. б. є згода кредитора на заміну боржника. П. б. здійснюється укладенням договору у письмовій формі між колишнім і новим боржником за згодою кредитора. Після укладення такого договору борг лягає на нового боржника. Новий боржник має право висувати проти вимоги кредитора всі заперечення, що ґрунтуються на відносинах між кредитором і первісним боржником. Первісний боржник із зобов'язання вибуває. Відповідно із П. б. припиняються порука і встановлена третьою особою застава, якщо поручитель або заставодавець не дав згоди відповідати за нового боржника.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.