Юридичний словник-довідник

Передоручення — передача особою, якій видано доручення, права на вчинення всіх або окремих дій, на які її уповноважено, іншій особі. Угода, укладена особою, що діє за П., створює права і обов'язки для довірителя, а не для особи, що передала свої повноваження. Доручення, за яким повноваження передаються іншій особі, повинно бути нотаріально посвідчене. Строк його дії не може перевищувати строку дії основного доручення, на підставі якого воно видане. Особа, яка передала повноваження іншій особі, повинна сповістити про це того, хто видав доручення, і подати йому необхідні відомості про особу, якій передано повноваження. У разі невиконання цього обов'язку відповідальність за дії особи, якій передано повноваження, несе особа, що передала повноваження.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.