Юридичний словник-довідник

Періодичні юридичні видання в Україні — журнали, зібрання нормативних актів і офіційних документів, міжвідомчі збірники, щорічники наукових праць, газети та деякі інші видання правового характеру, які друкуються з певною періодичністю. Серед них «Відомості Верховної Ради України», «Зібрання Постанов Уряду України», «Бюлетень законодавства і юридичної практики України», «Право України», «Юридичний вісник», «Підприємництво і ринок України», «Вісник Академії правових наук України», «Вісник Львівського університету» (серія юридична), «Вісник Київського університету» (юридичні науки), «Правничі вісті», «Правова держава» (щорічник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України), «Інформаційний вісник Вищого арбітражного суду України», «Юридичний вісник України», «Українське право», а також газети «Закон і бізнес», «Именем закона» тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.