Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Підприємець — особа, яка здійснює підприємницьку діяльність. Суб'єктами цієї діяльності можуть бути громадяни України, інших держав, не обмежені законом у правоздатності і дієздатності, юридичні особи всіх форм власності. Законодавством встановлені певні обмеження щодо здійснення підприємницької діяльності окремими категоріями громадян: військовослужбовцями, посадовими особами органів прокуратури, суду, державної безпеки, внутрішніх справ, державного нотаріату, а також органів державної влади і управління, які повинні контролювати діяльність підприємств. Особи, яким суд заборонив займатися певною діяльністю, не можуть бути зареєстровані як підприємці з правом здійснення відповідного виду діяльності до закінчення строку, встановленого вироком суду. Особи, що мають непогашену судимість за крадіжки, хабарництво та інші корисливі злочини, не можуть бути зареєстровані як підприємці, а також не можуть бути співзасновниками підприємницьких організацій і займати в підприємницьких товариствах та їхніх спілках (об'єднаннях) керівні посади, а також посади, пов'язані з матеріальною відповідальністю. Іноземні громадяни і особи без громадянства, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України, користуються такими самими правами і мають такі самі обов'язки, що й громадяни України, якщо інше не випливає із законодавства України. Порядок здійснення підприємницької діяльності іноземними юридичними особами визначається законодавством України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.