Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Підприємництво — самостійна ініціативна, систематична, на власний ризик діяльність по виробництву продукції, виконанню робіт, наданню послуг і заняттю торговельною діяльністю з метою отримання прибутку. П. регулюється Законами України «Про підприємництво», «Про підприємства в Україні», «Про господарські товариства», іншими нормативними актами. Держава гарантує свободу підприємницької діяльності. Окремі обмеження, а також спеціальний порядок здійснення підприємницької діяльності встановлені законодавством (ст. 4 Закону України «Про підприємництво»), П. може мати будь-які організаційні форми — на вибір підприємця. В деяких випадках П. може здійснюватися тільки у формах, передбачених спеціальними нормативними актами (Закон України «Про банки і банківську діяльність», Декрет Кабінету Міністрів України «Про довірчі товариства» та ін.). Для здійснення підприємницької діяльності обов'язкова державна реєстрація.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.