Юридичний словник-довідник

Підприємство — юридична особа, яка здійснює виробничу, науково-дослідницьку і комерційну діяльність з метою одержання прибутку. П. має самостійний баланс, розрахунковий рахунок та інші рахунки в банку, печатку із своїм найменуванням, товарний знак. П. надано право здійснювати будь-яку діяльність, не заборонену законодавством. Існують такі види П.: індивідуальне, сімейне, приватне, орендне, кооператив, товариство з обмеженою відповідальністю, товариство з додатковою відповідальністю, акціонерне товариство, спільне підприємство, мале підприємство та ін. П. створюється за рішенням власника або уповноважених ним органів, підприємства — засновника, організації тощо. П. діє на підставі статуту, який затверджує власник майна або уповноважений ним орган. Майно П. належить власникові на праві власності або повного господарського відання. Порядок створення, реєстрації та діяльності П. регулюється Законом України «Про підприємства в Україні».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.