Юридичний словник-довідник

Підходяща робота — робота, яка відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації працівника і надається в тій місцевості, де він проживає. Заробітна плата й інші умови праці повинні відповідати рівню, який цей працівник мав на попередній роботі, з урахуванням їхнього середнього рівня за даною професією (спеціальністю). Пропонуючи громадянинові, який втратив роботу і заробіток, підходящу роботу, слід враховувати його трудовий стаж за спеціальністю, попередню діяльність, вік, досвід, становище на ринку праці, тривалість періоду безробіття. Для громадян, які вперше шукають роботу і не мають професії (спеціальності), підходящою вважається робота, яка потребує попередньої професійної підготовки, а за неможливості надати її — інша оплачувана робота, в тому числі й тимчасова. Якщо немає змоги надати громадянинові роботу за його професією (спеціальністю) після закінчення періоду виплати допомоги у разі безробіття, підходящою може вважатися робота, що потребує зміни професії (спеціальності) з урахуванням здібностей громадянина, досвіду роботи і доступних для нього засобів навчання. Місцеві Ради народних депутатів можуть включати до критеріїв підходящої роботи транспортну доступність та чинники, що посилюють соціальний захист населення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.