Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Підходяща робота — робота, яка відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації працівника і надається в тій місцевості, де він проживає. Заробітна плата й інші умови праці повинні відповідати рівню, який цей працівник мав на попередній роботі, з урахуванням їхнього середнього рівня за даною професією (спеціальністю). Пропонуючи громадянинові, який втратив роботу і заробіток, підходящу роботу, слід враховувати його трудовий стаж за спеціальністю, попередню діяльність, вік, досвід, становище на ринку праці, тривалість періоду безробіття. Для громадян, які вперше шукають роботу і не мають професії (спеціальності), підходящою вважається робота, яка потребує попередньої професійної підготовки, а за неможливості надати її — інша оплачувана робота, в тому числі й тимчасова. Якщо немає змоги надати громадянинові роботу за його професією (спеціальністю) після закінчення періоду виплати допомоги у разі безробіття, підходящою може вважатися робота, що потребує зміни професії (спеціальності) з урахуванням здібностей громадянина, досвіду роботи і доступних для нього засобів навчання. Місцеві Ради народних депутатів можуть включати до критеріїв підходящої роботи транспортну доступність та чинники, що посилюють соціальний захист населення.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.