Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Пільги для індивідуального житлового будівництва на селі — встановлені ст. 11 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві» в редакції від 15.V.1992. Відповідно до Закону Уряд України, місцеві державні адміністрації сприяють розвитку індивідуального житлового будівництва на селі, створюють сільським забудовникам пільгові умови щодо забезпечення будівельними матеріалами і обладнанням, надання їм послуг і пільгових довгострокових банківських кредитів. Половина цих кредитів компенсується через 5 років після введення будівлі в експлуатацію за умови постійної роботи її власника у сільськогосподарському виробництві або переробній галузі та в соціальній сфері села. Сім'ям, що мають дітей і працюють у зазначених галузях у сільській місцевості, половина пільгових банківських кредитів компенсується після введення будівель в експлуатацію. Молодим сім'ям, які мають двох дітей старших 1 року, погашається половина залишку кредиту, а тим, що мають трьох і більше дітей старших 1 року,— весь залишок кредиту. Ці пільги надаються за рахунок державного і місцевого бюджетів. Розміри індивідуальних житлових і господарських споруд на селі не регламентуються. Порядок надання пільгових довгострокових банківських кредитів для індивідуальних сільських забудовників визначається Урядом України. При спорудженні житла в сільській місцевості підрядним способом за рахунок власних коштів індивідуального забудовника йому компенсується з державного бюджету частина кошторисної вартості житлового будинку і господарських будівель, що не належить до прямих витрат підрядних будівельних організацій і включається до кошторисів будівництва згідно з діючими нормативними актами. Індивідуальні забудовники, які споруджують житлові будинки і господарські будівлі, не користуються кредитами і працюють у сільському господарстві, переробній галузі або в соціальній сфері села, отримують компенсацію за рахунок держави у розмірі 35 відсотків їх кошторисної вартості. Зазначені пільги зберігаються за вказаними особами також у разі спорудження житла та господарських будівель на кооперативних засадах.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.