Юридичний словник-довідник

Пільги для індивідуального житлового будівництва на селі — встановлені ст. 11 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві» в редакції від 15.V.1992. Відповідно до Закону Уряд України, місцеві державні адміністрації сприяють розвитку індивідуального житлового будівництва на селі, створюють сільським забудовникам пільгові умови щодо забезпечення будівельними матеріалами і обладнанням, надання їм послуг і пільгових довгострокових банківських кредитів. Половина цих кредитів компенсується через 5 років після введення будівлі в експлуатацію за умови постійної роботи її власника у сільськогосподарському виробництві або переробній галузі та в соціальній сфері села. Сім'ям, що мають дітей і працюють у зазначених галузях у сільській місцевості, половина пільгових банківських кредитів компенсується після введення будівель в експлуатацію. Молодим сім'ям, які мають двох дітей старших 1 року, погашається половина залишку кредиту, а тим, що мають трьох і більше дітей старших 1 року,— весь залишок кредиту. Ці пільги надаються за рахунок державного і місцевого бюджетів. Розміри індивідуальних житлових і господарських споруд на селі не регламентуються. Порядок надання пільгових довгострокових банківських кредитів для індивідуальних сільських забудовників визначається Урядом України. При спорудженні житла в сільській місцевості підрядним способом за рахунок власних коштів індивідуального забудовника йому компенсується з державного бюджету частина кошторисної вартості житлового будинку і господарських будівель, що не належить до прямих витрат підрядних будівельних організацій і включається до кошторисів будівництва згідно з діючими нормативними актами. Індивідуальні забудовники, які споруджують житлові будинки і господарські будівлі, не користуються кредитами і працюють у сільському господарстві, переробній галузі або в соціальній сфері села, отримують компенсацію за рахунок держави у розмірі 35 відсотків їх кошторисної вартості. Зазначені пільги зберігаються за вказаними особами також у разі спорудження житла та господарських будівель на кооперативних засадах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.