Юридичний словник-довідник

Пільги особам, які переселяються і проживають у трудонедостатніх населених пунктах — пільги, встановлені ст. 9 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві». Особи, які переселяються в трудонедостатні сільські населені пункти, і місцеве населення віком до 40 p., зайняте в сільському господарстві, переробних і обслуговуючих галузях АПК або в соціальній сфері цих сіл, забезпечуються житлом і господарськими будівлями за рахунок державного бюджету. Житло, збудоване в сільській місцевості за рахунок бюджетних коштів, через 10 р. передається в особисту власність цим громадянам за умови їх постійної роботи в зазначених галузях. Критерій трудонедостатніх населених пунктів з урахуванням чисельності працездатних жителів та інших факторів, а також види пільг визначаються Урядом України, а перелік цих населених пунктів — місцевими Радами народних депутатів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.