Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Плагіат (лат. plagio — викрадаю) — привласнення авторства на чужий твір науки, літератури чи мистецтва або на об'єкт промислової власності. П. визнається незалежно від того, опубліковано чужий твір чи ні, а також охороняється він авторським правом чи ні. П. визнається і присилування до співавторства. П. тягне за собою кримінальну та цивільно-правову відповідальність. Використання теми чи сюжету твору або наукових ідей, що становлять його зміст, без використання форми їх викладу не є П.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.