Юридичний словник-довідник

Безготівкові розрахунки — встановлені нормами права правила обігу документів при перерахуванні в кредитних установах коштів з рахунку платника на рахунок одержувача та при заліку взаємних вимог. Для Б. р. використовуються платіжні доручення, платіжні вимоги — доручення, чеки, акредитиви, векселі. Правила Б. р. встановлюються Національним банком України. Міжнародні Б. р. здійснюються у формі документарного акредитиву, інкасо, банківського переказу та в інших формах, прийнятих у міжнародній банківській практиці. Можливість використання тих чи інших форм міжнародних Б. р. може передбачатися міждержавними угодами, а також встановлюється в міжбанківських кореспондентських угодах уповноважених банків з іноземними банками. Вибір конкретної форми Б. р. визначається за угодою сторін та фіксується в договорах, в умовах зовнішньоторговельного контракту.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.