Юридичний словник-довідник

Платіжна вимога — розрахунковий документ, який містить вимогу постачальника (вантажовідправника) та інших одержувачів коштів до особи, яка має сплатити, про сплату певної суми через банк. П. в. оплачує банк, який веде рахунок особи, що має сплатити, з попереднім чи наступним акцептом або без нього. Граничний строк для пред'явлення П. в. в банк обмежений строком позовної давності.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.