Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Повернення виконання — повернення позивачем (стягувачем) відповідачеві (боржникові) всього одержаного за скасованим рішенням. Для настання П. в. необхідно: одержання позивачем майна або грошових сум у порядку виконання рішення суду; скасування цього рішення і закриття провадження у справі або залишення позову без розгляду, або відмова у задоволенні позову чи Зміні рішення задоволенням позовних вимог у меншому розмірі чи скасуванням рішення з поверненням справи на новий розгляд, при якому позовні вимоги задовольняються в меншому розмірі або у задоволенні їх відмовлено. Питання про П. в. вирішує суд, який скасовує чи змінює рішення, або суд, рішення якого було скасовано при новому розгляді справи. П. в. у справах про стягнення на користь члена колгоспу оплати праці, про стягнення винагороди за авторське право, право на відкриття, винахід, на які видано авторські свідоцтва, раціоналізаторську пропозицію і промисловий зразок, про відшкодування збитків, заподіяних каліцтвом чи іншим ушкодженням здоров'я, а також втратою годувальника, допускається лише у разі скасування рішення в порядку судового нагляду або у зв'язку з додатково виявленими обставинами та якщо скасоване рішення ґрунтувалося на повідомленні позивачем неправдивих відомостей або поданні ним підроблених документів. У справах про стягнення аліментів, заробітної плати чи інших виплат незалежно від того, в якому порядку скасоване рішення, П. в. допускається лише у разі, якщо скасоване рішення ґрунтувалось на підроблених документах або на свідомо неправдивих відомостях позивача.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.