Юридичний словник-довідник

Повернення виконання — повернення позивачем (стягувачем) відповідачеві (боржникові) всього одержаного за скасованим рішенням. Для настання П. в. необхідно: одержання позивачем майна або грошових сум у порядку виконання рішення суду; скасування цього рішення і закриття провадження у справі або залишення позову без розгляду, або відмова у задоволенні позову чи Зміні рішення задоволенням позовних вимог у меншому розмірі чи скасуванням рішення з поверненням справи на новий розгляд, при якому позовні вимоги задовольняються в меншому розмірі або у задоволенні їх відмовлено. Питання про П. в. вирішує суд, який скасовує чи змінює рішення, або суд, рішення якого було скасовано при новому розгляді справи. П. в. у справах про стягнення на користь члена колгоспу оплати праці, про стягнення винагороди за авторське право, право на відкриття, винахід, на які видано авторські свідоцтва, раціоналізаторську пропозицію і промисловий зразок, про відшкодування збитків, заподіяних каліцтвом чи іншим ушкодженням здоров'я, а також втратою годувальника, допускається лише у разі скасування рішення в порядку судового нагляду або у зв'язку з додатково виявленими обставинами та якщо скасоване рішення ґрунтувалося на повідомленні позивачем неправдивих відомостей або поданні ним підроблених документів. У справах про стягнення аліментів, заробітної плати чи інших виплат незалежно від того, в якому порядку скасоване рішення, П. в. допускається лише у разі, якщо скасоване рішення ґрунтувалось на підроблених документах або на свідомо неправдивих відомостях позивача.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.