Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Повне товариство — господарське товариство, всі учасники якого займаються спільною підприємницькою діяльністю і несуть солідарну відповідальність за зобов'язаннями товариства всім своїм майном. П. т. діє на підставі установчого договору, в якому обов'язково мають бути передбачені розмір частки кожного з учасників; розмір, склад та порядок внесення вкладів; форми участі їх у справах товариства. Ведення справ у П. т, здійснюється за загальною згодою учасників всіма учасниками або одним чи кількома з них, які виступають від імені товариства. Учасник товариства має право поступитися своєю часткою або частиною її іншим учасникам товариства чи третім особам, якщо на це є згода інших учасників товариства. Учасники П. т. не мають права від свого імені та в своїх інтересах брати участь у будь-яких товариствах (крім акціонерних), які мають однорідні з П. т. цілі діяльності. Якщо у разі ліквідації П. т. з'ясується, що наявного майна недостатньо для сплати всіх боргів товариства, його учасники несуть солідарну відповідальність всім своїм майном, на яке відповідно до законодавства може бути звернене стягнення.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.