Юридичний словник-довідник

Повне товариство — господарське товариство, всі учасники якого займаються спільною підприємницькою діяльністю і несуть солідарну відповідальність за зобов'язаннями товариства всім своїм майном. П. т. діє на підставі установчого договору, в якому обов'язково мають бути передбачені розмір частки кожного з учасників; розмір, склад та порядок внесення вкладів; форми участі їх у справах товариства. Ведення справ у П. т, здійснюється за загальною згодою учасників всіма учасниками або одним чи кількома з них, які виступають від імені товариства. Учасник товариства має право поступитися своєю часткою або частиною її іншим учасникам товариства чи третім особам, якщо на це є згода інших учасників товариства. Учасники П. т. не мають права від свого імені та в своїх інтересах брати участь у будь-яких товариствах (крім акціонерних), які мають однорідні з П. т. цілі діяльності. Якщо у разі ліквідації П. т. з'ясується, що наявного майна недостатньо для сплати всіх боргів товариства, його учасники несуть солідарну відповідальність всім своїм майном, на яке відповідно до законодавства може бути звернене стягнення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.