Юридичний словник-довідник

Подання прокурора — акт прокурорського нагляду з вимогою усунути порушення закону, причини цих порушень і умови, що їм сприяють. Згідно із ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» подання вносить прокурор, його заступник у межах своєї компетенції до державного органу, громадської організації або посадової особи, які наділені повноваженнями усунути порушення закону. П. п. підлягає невідкладному розгляду. Не пізніш як у місячний строк має бути вжито конкретних заходів щодо усунення порушень закону, причин порушень і умов, що сприяють їм. Про наслідки розгляду, проведену роботу щодо виконання вимог прокурора, результативність її повідомляють прокурора. Якщо П. п. внесено до колегіального органу, то останній повідомляє прокурора про день засідання. Прокурор, його заступник мають право особисто взяти участь у розгляді їхнього подання. Цей прокурорський акт найчастіше ґрунтується на узагальнених матеріалах про порушення закону. У ньому викладаються конкретні факти порушень, звертається увага на найтиповіші з них, аналізуються причини порушень і умови, що сприяють їм, та пропонуються заходи щодо їх усунення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.