Юридичний словник-довідник

Податкова декларація (лат. declaratio — заява) — офіційна заява юридичної особи або громадянина, які за законодавством повинні сплачувати податки, про доходи, одержані за певний період, пільги, на які відповідно до чинного законодавства має право платник, і суми доходу, що підлягають оподаткуванню за різними ставками, у вигляді документа, який у юридичної особи підписує керівник, головний бухгалтер і який засвідчується печаткою, а у громадян — платник податку. Особи, які підписали П. д., несуть відповідальність за дані, вміщені в ній.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.