Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Подвійне громадянство — перебування особи одночасно у громадянстві двох чи більше держав. П. г. може виникнути внаслідок колізії законів: а) при народженні дитини в країні, де діє «принцип крові», вона набуває громадянства своїх батьків незалежно від місця народження, а там, де діє принцип «право ґрунту», вона набуває громадянства тієї держави, на території якої народилася, незалежно від громадянства батьків; б) внаслідок шлюбу жінки з іноземцем, якщо законодавство її країни зберігає за нею громадянство, а законодавство країни чоловіка автоматично надає їй ще одне громадянство (США, Іспанія, Німеччина, Ліберія); в) при зміні громадянства шляхом натуралізації, якщо законодавство країни, громадянином якої була особа, не передбачає позбавлення громадянства в разі натуралізації її в іншій державі. Особи з П. г. мають обов'язки перед обома країнами, тому, перебуваючи на території однієї країни, не можуть посилатися на обов'язки перед іншою країною. Див. також Громадянство України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.