Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Поділ житлової площі — зміна договору найму житлового приміщення в будинках державного або громадського фонду, за яким член сім'ї наймача має право за згодою інших членів сім'ї, що проживають разом з ним, вимагати укладення з ним окремого договору найму, якщо житлову площу, що припадає на нього, можна виділити у вигляді приміщення, яке відповідає вимогам, зазначеним у законодавстві. Якщо члени сім'ї не дають згоди на укладення окремого договору найму, а наймодавець відмовляється укласти такий договір, спір вирішується в судовому порядку. П. ж. п. у будинках ЖБК допускається тільки при розподілі паю між колишнім подружжям, якщо пай є спільною власністю подружжя і якщо кожному з них можна виділити ізольоване житлове приміщення в зайнятій ними квартирі. П. ж. п. здійснюється за згодою між колишнім подружжям, а в разі спору — за рішенням суду.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.