Юридичний словник-довідник

Подія — один із видів юридичних фактів, з якими закон пов'язує виникнення правовідношень. До П. належать природні явища, які відбуваються незалежно від волі людини (землетрус, народження, смерть тощо). У зв'язку з тим, що має значення не причина, яка викликала подію, а процес впливу події на певні відносини, особа, яка заподіяла шкоду, може бути звільнена від цивільно-правової відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.