Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Подружжя — жінка і чоловік, які перебувають у зареєстрованому в державних органах запису актів громадянського стану шлюбі. Стосунки П. будуються на засадах рівності в усіх видах сімейних відносин — як особистих, так і майнових. Не допускається обмеження прав кожного з П. за ознакою походження, соціального і майнового стану, расової і національної належності, статі, освіти, мови, ставлення до релігії, роду і характеру занять, місця проживання та ін. При укладенні шлюбу П. за своїм бажанням обирає прізвище одного з подружжя як їхнє спільне прізвище, або кожен з П. зберігає дошлюбне прізвище, або може приєднати до свого прізвища прізвище іншого з П. Найважливішим є право спільно вирішувати питання життя сім'ї, в тому числі й питання виховання дітей. Кожен з II. вільний у виборі занять, професії і місця проживання. Майно, нажите П. за час шлюбу, є його спільною власністю. Кожен з П. має рівні права володіння, користування і розпоряджання цим майном. П. користується рівними правами на майно і в тому разі, якщо один із них був зайнятий веденням домашнього господарства, доглядом за дітьми або з інших поважних причин не мав самостійного заробітку (ст. 22 КЗпШС). П. може укласти між собою шлюбний контракт, може укладати угоди щодо спільного майна з іншими особами. Проте угоди між П., спрямовані на обмеження майнових прав жінки, чоловіка, дітей, недійсні і не обов'язкові ні для П., ні для третіх осіб. її. повинно матеріально підтримувати одне одного.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.