Юридичний словник-довідник

Позашлюбні діти — діти, які народилися у батьків, що не перебувають між собою у шлюбі. Походження таких дітей встановлюється залежно від того, як це питання вирішують батьки з урахуванням тих можливостей, які надає їм законодавство. Батьки можуть обрати шлях подання спільної заяви до органів реєстрації актів громадянського стану, реєстрація походження дитини від певного батька може відбутися також на підставі рішення суду. При народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, якщо немає спільної заяви батьків і рішення суду про встановлення батьківства, запис про батька дитини в актових книгах здійснюється за прізвищем матері, ім'я, по батькові записуються за її вказівкою. Діти, походження яких встановлено за спільною заявою батьків або за рішенням суду, мають ті самі права і обов'язки щодо батьків та їхніх родичів, що й діти, які народилися від осіб, які перебувають у шлюбі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.