Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Безпека колективна — співробітництво держав з метою підтримання міжнародного миру і безпеки. Здійснюється в межах Організації Об'єднаних Націй і регіональних організацій та угод. Складається з таких елементів: 1) загальновизнаних принципів і норм міжнародного права (заборона застосування сили і загрози силою, повага до суверенітету, рівноправність держав, невтручання у внутрішні справи та ін.); 2) системи мирного розв'язання міжнародних спорів; 3) системи колективних заходів для відвернення і усунення загрози миру, порушень миру й актів агресії; 4) системи колективних заходів щодо роззброєння. Б. к. вимагає від держав надавати допомогу жертвам агресій і утримуватися від допомоги державі — агресору, брати участь у спільних діях на підставі Статуту ООН з метою запобігання або усунення загрози миру, припинення актів агресії.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.