Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Поліпшення житлових умов — створення сприятливіших житлових умов. Здійснюється на підставі закону. Такими, що потребують П. ж. у., визнаються громадяни, забезпечені житловою площею нижче рівня, встановленого виконкомом обласної, міської Ради народних депутатів; ті, що проживають у приміщеннях, які не відповідають встановленим санітарним і технічним вимогам; які проживають за договором піднайму житлового приміщення у будинках державного або громадського фонду; ті, що проживають у гуртожитках та ін. Громадяни, які потребують П. ж. у., беруться на облік для одержання житлових приміщень у будинках державного чи громадського житлового фонду або для вступу до ЖБК (ЖК).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.