Юридичний словник-довідник

Поліпшення житлових умов — створення сприятливіших житлових умов. Здійснюється на підставі закону. Такими, що потребують П. ж. у., визнаються громадяни, забезпечені житловою площею нижче рівня, встановленого виконкомом обласної, міської Ради народних депутатів; ті, що проживають у приміщеннях, які не відповідають встановленим санітарним і технічним вимогам; які проживають за договором піднайму житлового приміщення у будинках державного або громадського фонду; ті, що проживають у гуртожитках та ін. Громадяни, які потребують П. ж. у., беруться на облік для одержання житлових приміщень у будинках державного чи громадського житлового фонду або для вступу до ЖБК (ЖК).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.